T4 Özel Eğitim ve Yönetim Danışmanlık Ltd Şti sağladığı hizmetler ile hem kurumsal hem bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Antalya merkezli firmamız İstanbul, Ankara, Bursa, Bali (Endonezya)’deki partnerleri ve iş ortakları ile çözüm odaklı hizmet anlayışını sizlerle buluşturmaktadır.

Etik ve ahlaki kurallar çerçevesinde hizmet veren firmamız, sağladığı desteği sadece yasalar ve yayınlanmış yönetmelikler çerçevesinde sunmaktadır.

Yabancı Personel Temini

Endonezya’da bulunan temsilcimiz aracılığıyla okullarda eğitim alan öğrencileri değil, tecrübeli spa terapistlerini ön görüşme ve mülakat ile seçip müşterilerimize sunuyoruz. Marmara Bölgesi ve Ege Bölgesi’nehizmeti Bursa temsilciliğimiz üzerinden, Akdeniz  Bölgesi ve Anadolu müşterilerimize hizmeti ise Antalya ofisimiz üzerinden sağlıyoruz.

Yabancı Çalışma İzinleri

Yabancı çalışma izinleri hizmeti Antalya ofisimiz tarafından verilmekte ve takip edilmektedir. Yabancı personel için çalışma izni taleplerine evrak hazırlama aşamasından başvurunun sonuçlandırılmasına kadar tüm kademelerinde kesintisiz destek veriyoruz.


Yabancı Oturum İzinleri

Yabancı uyrukluların gerek çalışma amaçlı gerekse turistik veya evlilik amaçlı oturum izinleri (ikamet tezkeresi) için Antalya merkezli müşterilerimiz için dosya hazırlama ve başvuru hizmetleri, Antalya dışı müşterilerimiz için ise dosya hazırlama hizmetleri yine firmamız T4 Danışmanlık tarafından sağlanabilmektedir.


 

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka adı : TEB
Hesap Sahibi: T4 Özel Eğitim ve Yönetim Danışmanlık Ltd Şti
Şube: Güllük – Antalya
Şube Kodu : 256
IBAN: TR22 0003 2000 0000 0013 4381 96 

Vergi 

Vergi Dairesi: Antalya Kurumlar Vergi Dairesi
Vergi Numarası: 815 048 0283
Kayıtlı Sermaye: 100.000 TL
Ödenmiş Sermaye: 100.000 TL


Bayındır Mahallesi.322.Sok
No 30/2 Muratpaşa Antalya
0242 237 04 07
[email protected]