Antalya ve çevresindeki turistik tesislerin çok büyük bir bölümünün bünyesinde bir Spa merkezi var ve bu merkezlerin birbirinden fark yaratmasının ise iki yolu bulunmaktadır. Bunlardan biri tasarım ve dekorasyon, bir diğeri ise tabi ki uzman personel kadrosu. Söz konusu spa olunca ve uzmandan bahsedince akla ilk olarak uzak doğulu spa personeli gelir.

Herkesinde bildiği gibi masaj terapistleri ile ünlü 2 yer vardır, bunlardan biri Endonezya’nın Bali Adası, diğeri ise Tayland’dır. T4 Danışmanlık olarak sizlere ihtiyaç duyduğunuz kaliteli ve eğitimli masaj terapisti ve diğer spa personelini Bali adasındaki partnerlerimiz aracılığı ile sağlamaktayız.

Sizde tesisiniz bünyesindeki spa ve terapi merkezinizin rakiplerinize göre fark yaratmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken T4 Danışmanlık ile iletişime geçmek ve Uzakdoğulu masöz ve spa terapistleri tarafından gönderilen öz geçmişler arasında personelinizi seçmek.

Uzakdoğulu Yabancı Spa Terapistinin Maliyeti

Uzakdoğulu Spa Personelinin maliyeti açısından en önemli kalem uçak biletidir. Maliyetler aşağıda kalem kalem sıralanmıştır;

  • Uçak Bileti (gidiş-dönüş); Sorunuz
  • Konsolosluk ve Diğer Resmi Harçlar; 550 TL
  • Çalışma İzni Danışmanlık; 550 TL

NOT: T4 Danışmanlık olarak turist vizesi ile personel temini sağlamamaktayız. Size temin edilecek tüm personelin yasal olarak çalışma izinleri alınmalıdır. Firma olarak çalışma izni onaylanmayan personelin Türkiye’ye ve dolayısıyla tesise girişine izin vermemekteyiz.