Blog

İngiltere Vize Ücretleri

İngiltere Vizesi Antalya – İngiltere vizesi Antalya’dan başvuru yapılabilen vizelerden biridir. Antalya’da yaşayanlar için öğrenci vizesi hariç olmak kaydıyla diğer tüm İngiltere vizelerine İstanbul veya Ankara’daki İngiltere Konsolosluğu’na gitmeden Antalya’dan başvuru yapabilirsiniz.

İngiltere vize ücretleri talep amacına ve süresine göre değişmekle birlikte başvurmak istediğiniz vize türüne göre ödemeniz gereken tutarı aşağıda İngiltere vize ücretleri tablosunda görebilirsiniz.

İngiltere vizesi’ne Antalya’dan başvurmak için ise ayrıca 220 TL (59 GBP karşılığı ödeme yapılır dolayısıyla kura göre değişebilir) ödeyerek randevu almak gerekmektedir. Hem İngiltere vize başvurusu hem de randevu talebi online olarak yapılmakta olup ücretlerde kredi kartıyla internet üzerinden ödenebilmektedir.

İngiltere vizesi danışmanlık hizmeti Antalya’da T4 Danışmanlık tarafından verilmekte olup, form doldurma ve dosya hazırlama ücretimiz vize türüne ve başvuru dosyasının şekline göre 75-100 USD arasındadır.

İngiltere vizesi başvuru formu İngilizce olarak doldurulması gereken bir formdur ve dosyanız hazırlanırken koyacağınız her türlü evrak bu formda sorulara vereceğinizi cevaplar ile birebir örtüşmelidir. Bu yüzden İngiltere vizesi başvurusu için yeterli İngilizceniz yok ise bir danışmanlık hizmeti almanızda fayda vardır.

Antalya’da İngiltere Vizesi danışmanlık hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz.

 

 

Genel Ziyaret – Turistik İngiltere Vizesi
Vize Ücreti – USD
Kısa dönem – 6 aya kadar
142
Uzun dönem – 2 yıla kadar
513
Uzun dönem – 5 yıla kadar
930
Uzun dönem – 10 yıla kadar
1260
Ticari İngiltere Vizesi
Kısa dönem – 6 aya kadar
142
Uzun dönem – 2 yıla kadar513
Uzun dönem – 5 yıla kadar
930
Uzun dönem – 10 yıla kadar
1260
0