Uzak Doğulu Spa Personeli

Uzakdoğulu yabancı spa terapisti için doğru adrestesiniz. Antalya ve çevresindeki turistik tesislerin çok büyük bir bölümünün bünyesinde bir Spa merkezi var ve bu merkezlerin birbirinden fark yaratmasının ise iki yolu bulunmaktadır. Bunlardan biri tasarım ve dekorasyon, bir diğeri ise tabi ki uzman personel kadrosu. Söz konusu spa olunca ve uzmandan bahsedince akla ilk olarak uzak doğulu spa personeli gelir.

Herkesinde bildiği gibi masaj terapistleri ile ünlü 2 yer vardır, bunlardan biri Endonezya’nın Bali Adası, diğeri ise Tayland’dır. T4 Danışmanlık olarak sizlere ihtiyaç duyduğunuz kaliteli ve eğitimli masaj terapisti ve diğer spa personelini Bali adasındaki partnerlerimiz aracılığı ile sağlamaktayız.

Sizde tesisiniz bünyesindeki spa ve terapi merkezinizin rakiplerinize göre fark yaratmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken T4 Danışmanlık ile iletişime geçmek ve Uzakdoğulu masöz ve spa terapistleri tarafından gönderilen öz geçmişler arasında personelinizi seçmek.

Uzakdoğulu Yabancı Spa Terapistinin Maliyeti

Uzakdoğulu Spa Personelinin maliyeti açısından en önemli tutar mesafeden kaynaklı olarak uçak biletidir. Uçak biletleri de sezona göre değişiklik gösterir.

NOT: T4 Danışmanlık olarak turist vizesi ile personel temini sağlamamaktayız. Size temin edilecek tüm personelin yasal olarak yabancı çalışma izni tarafımızca alınmaktadır. Firma olarak çalışma izni onaylanmayan personelin Türkiye’ye ve dolayısıyla tesise girişine izin vermemekteyiz.

T4 Danışmanlık Ltd Şti olarak Endonezya’nın Bali Adası’ndan yabancı spa terapisti getirerek işletmenize katma değer yaratıyoruz. Firma olarak temin ettiğimiz yabancı spa terapistleri Bali’deki okullardan mail yoluyla bize tavsiye edilen öğrenciler arasından seçilmemekte, Bali’deki temsilcimiz tarafından yüz yüze görüşme ve mülakat sonrası ön onay verilen terapistler sizin seçiminize sunulmaktadır.

Eğer en az 4 yıldızlı bir turistik tesis içerisinde ve işletmesinde yer alan bir spa tesisiniz var ise firmamızdan yabancı spa terapisti hizmeti almanızda hiç bir engel yoktur.

Sizlere sunulan cvler arasından seçilen personeller çalışma izinleri alındıktan sonra çalışma vizesi ile ülkeye giriş yapmaktadırlar. T4 Danışmanlık olarak turistik vize ile personel temin etmemekteyiz. Ayrıca 4817 sayılı yabancıların çalışma izinleri kanunu gereği sadece 4 ve 5 yıldızlı ve aynı zamanda Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan belgeli tesislere yabancı spa terapisti sağlamaktayız

İkamet İzni