Geçmişe Dönük Eski Tarihli Sağlık Sigortası

Geçmişe dönük eski tarihli sağlık sigortası ile başvurularınızdaki en büyük eksikliklerden birisini gideriyoruz. Göç İdaresi tarafından başlatılan yeni uygulama ile birlikte sistemden randevu aldığı gün sigorta yaptırmayanların başvuruları ya red ediliyor ya da 280 TL idari para cezası uygulanıyor. Fakat uygulamaya herhangi bir bildirim yapılmadan geçildiği için bir çok mağduriyet yaratmış durumda.

apple touch icon

Bu durumda bazı sigorta firmaları 150 gün geriye dönük eski tarihli sağlık sigortası hizmeti başlattılar. Biz de T4 Danışmanlık olarak sizlere bu hizmetin en kolay yoldan ulaştırılabilmesi için yardımcı oluyoruz.

0541 656 2737 numaralı telefondan bize ulaşın, ister İstanbul ve Antalya ofislerinde poliçenizi elden alın, isterseniz kargo ile adresinize gönderelim. Üstelik hiç bir fiyat farkı yok;

Firmamız tarafından temin edilen eski tarihli yabancı sağlık sigortası Göç İdaresi tarafından talep edilen gerekli bütün şekil ve kapsama şartlarına uymaktadır. Teslim aldığınız poliçenin geçerliliğini ise https://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIslemler/Sayfalar/Saglik-Seyahat-Police-Sorgula.aspx adresinden sorgulayabiliyorsunuz.

Eski Tarihli Sağlık Sigortası Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Geçmişe dönük eski tarihli sağlık sigortası ödemesini ise isterseniz nakit, isterseniz havale ile isterseniz ise kredi kartı ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Üstelik başvurunuzun red olması durumunda (kendi isteğiniz ile veya kazara randevu gününü kaçırısanız iade talepleri olumsuz değerlendirilir) Göç İdaresinden verilen tebligatı poliçe ekinde sunarsanız para iadesi yapabiliyoruz.

Geçmişe dönük eski tarihli yabancı sağlık sigortası ile birlikte firmamız oturma izni için randevu alınmasına, gerekli evrak listesinin teminine, taahhütname örneklerine kadar bir çok konuda size destek vermektedir. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun, doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar tüm il ve ilçeler için poliçelerini kargo ile adresinize kadar ulaştırıyoruz.

Eski tarihli poliçe için tarafımıza whatsapp ya da email yoluyla veya ofislerimizde elden pasaport kopyanız ve adresinizi bize temin etmeniz yeterlidir. Bize gerekli olan sadece pasaport ve adresiniz. İster 1 yıllık isterseniz 2 yıllık yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Tapu sahibi olan yabancıların 2 yıllık oturma izni başvuruları genelde olumlu sonuçlanmaktadır. Turistik amaçlı ikamet tezkeresi başvurularında da eğer şartlarınız uygun ise 2 yıllık sigorta ile 2 yıllık başvuru yapabilirsiniz. Firma temsilcimiz durumunuza göre sizi en uygun olan seçenek için yönlendirecektir.

Güncel fiyatları sigorta sayfamızdan öğrenebilirsiniz; Yabancı Sağlık Sigortası

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.