Yabancı Çalışma İzinleri

Kurumsal firmalar, turistik işletmeler, ev hizmetleri çalıştıranlar için yurt içi ve yurt dışı yabancı çalışma izni başvurularınızı yüksek onay oranımız ile hazırlayıp sonuçlandırıyoruz.

Yabancı Oturum İzni

Turistik amaçlı ikamet izinleri, aile ikamet izinleri, ikamet türleri arası geçiş ve ikamet uzatma işlemleri. İkamet izni için gerekli randevu ve başvuru süreçleri, sigorta poliçeleri.

Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancıları koruma kanunun gereği zorunlu belgeler arasında olan ve minimum gereksinim yüzde 60 ayakta, yüzde 100 yatarak tedavi teminatlı özel sağlık sigortası

Yabancı Şirket Kuruluşları

Sıfırdan anonim şirket, limited şirket veya şahıs firması kurulması için firmamız serbes mali müşaviri ile birlikte şirket sözleşmesi hazırlanmasından, ticari banka hesaplarına, yeminli mali müşavir hizmetlerine kadar ihtiyaç duyacağınız her konuda hizmet vermekteyiz.

Vatandaşlık Hizmetleri

Türk Vatandaşlığı başvuru koşulları için yeni yapılan düzenlemeler ve yayınlanan kanunlar ile birlikte tüm güncel mevzuata uygun başvurularınız için size destek oluyoruz. Türk vatandaşı olmak için gerekli koşullar, başvuru süreci,başvurunun takibi ve sonuçlandırılması için bize ulaşabilirsiniz.

E-imza ve KEP

E-imza ve KEP artık zorunlu. 26 Şubat 2018 tarihinde değişen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Yabancıların Çalışma İzinleri Başvuru Uygulaması ile birlikte ev hizmetlerinde işverenlerin, kurumsal başvurularda ise hem yetkiyi verecek firma yetkilisinin hemde yetki verilecek kullanıcının E-imza ve KEP adresi temin etmesi zorunlu hale getirildi